Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > R. Bosek: Teraz kibice rzadziej śpiewają „nic się nie stało”

R. Bosek: Teraz kibice rzadziej śpiewają „nic się nie stało”

W dzisiejszej siatkówce o wyniku czasami może decydować jedna zagrywka. Myślę, że nasz zespół jest już na tyle mocny, że stać go na wejście do finału - mówi były trener reprezentacji Polski Ryszard Bosek.

Od pierwszych finałów Ligi Światowej minęło sześć lat. Nasza drużyna w tym czasie przeszła gwałtowną transformację. Czy zmienili się również kibice?

Ryszard Bosek: – Jeżeli chodzi o kibiców to nie. Kibicie byli tacy sami, brakowo tylko rezultatów. Teraz wynik jest i może jedyną różnicą w porównaniu do poprzednich meczów jest to, że kibice teraz rzadziej śpiewają do chlopaków, że „nic się nie stało” (śmiech). Poza tym więcej ludzi jest w koszulkach biało-czerwonych. Wcześniej było ich mniej. Teraz chodzenie w koszulce reprezentacyjnej jest swoistą nobilitacją. A to świadczy na korzyść całego ruchu siatkarskiego.Wydaje się, że tegoroczny finał Ligi Światowej będzie bardzo wyrównanym i emocjonującym widowiskiem. Gdzie wśród tych finalistów znajdzie się zespół polski?

Ryszard Bosek: – Trudno powiedzieć. W dzisiejszej siatkówce o wyniku decyduje tak naprawdę kilka akcji, czasami jedna zagrywka. Myślę, że nasz zespół jest już na tyle mocny, że stać go na wejście do finału. Ja w każdym razie w to mocno wierzę.

* więcej w serwisie reprezentacja.net

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved