Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jutro walne w KS Jadar

Jutro walne w KS Jadar

Rezygnacja z funkcji prezesa, odwołanie zarządu, powołanie nowych władz - to scenariusz jutrzejszego Nadzwyczajnego Zebrania Członków Klubu Sportowego Jadar Radom.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem około godziny 17 może być już po wszystkim. Od tego momentu Tadeusz Kupidura, będzie miał wpływ już tylko na to co dziać będzie się w Jadarze Sport Radom, spółce firmującej występy zespołu w Polskiej Lidze Siatkówki.

Wszystko wskazuje na to, że tym razem zapowiadana od wielu miesięcy rezygnacja Tadeusza Kupidury z utrzymywania młodzieży i zespołu rezerw wreszcie się spełni. Jutro o godz. 16 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu rozpocznie się zebranie członków KS Jadar, na którym oficjalnie ogłosi on swoją decyzje.Tadeusz Kupidura wyjaśnia, że chce się skupić wyłącznie na prowadzeniu Sportowej Spółki Akcyjnej Jadar Sport Radom, której podlega pierwszy zespół, występujący w Polskiej Lidze Siatkówki. Wiosną planował już takie rozwiązanie

Jeszcze na tym samym zebraniu członkowie klubu, którzy wyrażą chęć dalszej współpracy wybiorą nowe władze. Trudno dzisiaj wyrokować, ale być może ogłoszona zostanie również nowa nazwa klubu. Z całą pewnością wiadomo natomiast, że nowy zarząd stanie przed szalenie trudnym zadaniem. Urząd Miasta w Radomiu w drugim półroczu 2007 roku na finansowanie działalności stowarzyszenia przewidział dotację w wysokości 75.000 złotych. Pozostałe środki działacze pozyskać będą musieli sami.

Nowym prezesem klubu Jadar najprawdopodobniej zostanie sędzia siatkarski i przedsiębiorca Sylwester Strzylak. Na takie rozwiązanie nie zgodził się Polski Związek Piłki Siatkowej. Wówczas prezes stwierdził, że nie będzie pozbywał się grup juniorskich i nic się nie zmieni. Po kilku tygodniach powrócił do pomysłu i rezygnuje z zarządzania Klubem Sportowym Jadar i jego finansowania.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved