Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Matusiak: Będziemy liczyć się w walce o medale

Grzegorz Matusiak: Będziemy liczyć się w walce o medale

Poza Dawidem Murkiem z zespołu odeszli srebrni medaliści mistrzostw świata. - To na pewno duża strata - mówi Grzegorz Matusiak, który jest przewodniczącym Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Jastrzębie Zdrój.

Jeśli jednak do drużyny udało by się pozyskać jeszcze jednego klasowego przyjmującego, będziemy liczyć się w walce o medale – mówi Matusiak.

Pamięta Pan jeszcze Mistrzostwo Polski z 2004 roku?Grzegorz Matusiak: – Pamiętam, osobiście byłem na trzecim meczu finałowym w Olsztynie. Sytuację kadrową z tamtego sezonu, można trochę porównać do obecnej. Z zespołu przed sezonem odszedł podstawowy środkowy jastrzębskiego zespołu – Sergiej Trocki, oraz objawienie PLS Peter Divis. Zespół został wzmocniony solidnymi zawodnikami jak Radosław Rybak, Wojciech Serafin. Obecnie również odeszły „gwiazdy”, jednak w ich miejsce klub w miarę możliwości pozyskuje solidnych graczy, jak Robert Prygiel czy Evgeni Ivanov. Skrzydła Jastrzębia nie przedstawiają się obecnie źle, jest Dawid Murek, Paweł Siezieniewski, Robert Prygiel. Jak środkowi zgrają się z rozgrywającym, możemy w PLS wygrać z każdym.

* więcej w serwisie JasNet.pl

źródło: jasnet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved