Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dream team w Muszynie

Dream team w Muszynie

Wszystko wskazuje, że od przyszłego sezonu Muszynianka-Fakro Muszyna będzie liczyć się w walce o najwyższe w kraju trofea. Do zespołu po roku gry w Rosji wróciła Joanna Mirek. Do składu piątego zespołu LSK doszły m.in. Mariola Zenik, Agata Karczmarzewska, Agnieszka Śrutowska

Jestem bardzo zadowolony z faktu podpisania kontraktu z Joanną Mirek – powiedział trener Muszynianki Bogdan Serwiński. – Jej powrót był dla nas jednym z priorytetów. Asia jest siatkarką wysokiej klasy. Gdy grała u nas zrobiła wspaniałą robotę. Ma cechy charakteru pozwalające zostać liderką zespołu. Takie osobowości są drużynie potrzebne.

Z poprzedniego sezonu w składzie Muszynianki-Fakro Muszyna pozostały Dorota Pykosz, Marlena Mieszała i Izabela Bełcik. „Zakładaliśmy, że zostaną Natalia Bamber i Dorota Sieradzan – powiedział trener Serwiński. – Padły propozycje z innych klubów, zawodniczki z nich skorzystały. Czasem decydowały w rozmowach szczegóły, a jak wiadomo w nich tkwi diabel. Życzę obu siatkarkom dużo sukcesów.Poza wymienionymi wyżej zawodniczkami do Muszynianki dołączyły jeszcze Aleksandra Przybysz, Kamila Frątczak i Gabriela Wojtowicz. Ta ostatnie ma grać na prawym ataku. W składzie są na razie dwie środkowe – Pykosz i Mieszała. – Szukamy trzeciej, ale już tylko poza granicami kraju – powiedział trener Serwiński. Dodał, że sprawa składu powinna być zmaknięta za około dwa tygodnie. Przygotowania do nowego sezonu Muszynianka-Fakro Muszyna rozpocznie 30 lipca.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved