Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Dr Wiesław Maroń: Na finał LŚ wszyscy będą gotowi

Dr Wiesław Maroń: Na finał LŚ wszyscy będą gotowi

fot. archiwum

Feta z okazji 12 kolejnych zwycięstw siatkarzy zbiegła się z sygnałami alarmu: ludzie Lozano są przemęczeni, ich zdrowie zaczyna się "sypać"! Osobą najlepiej zorientowaną w temacie jest lekarz naszej kadry, dr Wiesław Maroń.

Tak, potwierdzam, są zmęczeni, nie tylko fizycznie, ale również psychicznie – ocenia lekarz naszej kadry. – To przede wszystkim koszty tych koszmarnych podróży. Młodzi mężowie i ojcowie przez przeszło miesiąc byli skazani na kołowrotek: samolot, autokar, hotel, hala, samolot… Stęsknieni za rodzinami, stale z telefonem przy uchu albo z nosem w komputerze. A kiedy siada psychika, to i dolegliwości fizyczne stają się bardziej dokuczliwe .

 

Duże problemy ze zdrowiem miał ostatnio Michał Winiarski. – Michał czuje się już dobrze – zdradza dr Maroń . – Teraz w Spale dostanie dodatkową porcję zajęć rehabilitacyjnych . 

– A Grzegorz Szymański?

Właśnie przeglądałem USG Grzegorza. Jest w pełni zdrowia i strasznie zaostrzył mu się apetyt na siatkówkę. W Spale pewnie będzie należał do najpilniejszych, bo konkurencja Kurka i Prygla jest ostra – zauważa lekarz reprezentacji, który obiecuje, że na finał Ligi Światowej wszyscy nasi siatkarze dojdą do siebie. – Po takim wysiłku w stawach im skrzypi, ale spokojnie, będą gotowi .

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved