Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bułgarzy trenują w Kędzierzynie-Koźlu

Bułgarzy trenują w Kędzierzynie-Koźlu

fot. archiwum

Siatkarze z Bułgarii szukają na Opolszczyźnie formy na finał Ligi Światowej. Tajemnicą owiany jest cykl kilkunastu treningów, które zaplanował Stoew. Obiekt ma być zamknięty dla kibiców i dziennikarzy. Stojew nie życzy sobie żadnych obserwatorów i zarządził pełną konspirację

Bułgarzy przyjechali do Kędzierzyna-Koźla w niedzielę, po dwumeczu z Polską, który zakończył występy obu ekip w fazie interkontynentalnej LŚ. W hali Mostostalu Azotów przy ul. Mostowej będą trenować dwa razy dziennie do 10 lipca.

 

Bułgarzy zupełnie odcięli się od świata, ich zajęcia są zamknięte dla kibiców i dziennikarzy. Trudno nawet o zdawkową rozmowę z nimi – informuje Zbigniew Tokarski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. 

Rozgoryczony czterema porażkami z Polską trener Martin Stoew odmawia udzielania wywiadów i taki sam zakaz nałożył na pozostałych członków ekipy. Pracownicy hali narzekają, że Stojew jest wobec nich opryskliwy, mimo że Bułgarom stworzono znakomite warunki. Zamieszkali w hotelu Centralnym, kilkaset metrów od hali.

 

* więcej w Nowej Trybunie Opolskiej

źródło: Nowa Trybuna Opolska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved