Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Wakacje z siatkówką

Wakacje z siatkówką

Zawodników i zawodniczki, a także kibiców siatkówki plażowej na Opolszczyźnie jak co roku czekają rozgrywki o Grand Prix Opolszczyzny. Tegoroczny, jubileuszowy, dziesiąty cykl GP liczy w sumie siedem turniejów eliminacyjnych i finałowy.

Większość z nich tradycyjnie odbędzie się w Suchym Borze, ale siatkarze zagoszczą także w Głuchołazach i Prudniku.

W zmaganiach wystartować może każdy, bez względu na wiek, płeć czy umiejętności siatkarskie, wystarczą dobre chęci oraz zgłoszenie się pół godziny przed rozpoczęciem turnieju i wpłacenie 10 zł wpisowego (od pary). W turnieju finałowym wystąpi 16 par z najwyższą ilością punktów rankingowych po eliminacjach, a na zwycięską parę czeka nagroda główna – dziesięciodniowy wyjazd do Ośrodka Wczasowego „Słowiniec” w Ustce.W pierwszych tegorocznych zawodach, które odbyły się w Suchym Borze, najlepsi okazali się Elżbieta Domańska i Emilia Dudek z Nysy oraz Przemysław Borecki i Marek Kuleszyński z Kędzierzyna-Koźla.

Kolejna okazja do zdobycia cennych punktów rankingowych już w najbliższy weekend także w Suchym Borze. Wszystkie turnieje rozgrywane w tej miejscowości odbywać się będą przez dwa dni. W sobotę eliminacje kobiet i mężczyzn oraz finał kobiet, w niedzielę finał mężczyzn.

Terminarz rozgrywek o Grand Prix Opolszczyzny 2007:

7-8 lipca – Suchy Bór 14 lipca – Głuchołazy (Gospodarstwo Kanary)

21-22 lipca – Suchy Bór

28 lipca – Prudnik (kąpielisko miejskie) 4-5 sierpnia – Suchy Bór 11-12 sierpnia – Suchy Bór 18-19 sierpnia – Suchy Bór (turniej finałowy)

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved