Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Przed finałem LŚ: Znak z Montrealu?

Przed finałem LŚ: Znak z Montrealu?

fot. archiwum

Spotkania w grupach zakończone. Wiadomo już, że w turnieju finałowym LŚ (11-15 lipca w Katowicach) zobaczymy ekipy Polski, Bułgarii, Brazylii, Rosji, USA oraz zespół, który otrzyma "dziką kartę".

Nic dziwnego, że po sobotnim meczu z Bułgarią w Spodku głownie mówiono o finałach.

 

Mam nadzieję, że publika w Katowicach tak samo będzie się mogła bawić na koniec turnieju finałowego – mówił Piotr Gruszka , kapitan biało-czerwonych. 

Rozgrywający Paweł Zagumny był bardziej ostrożny. – Teraz wszystko jest do poprawy, potrzebujemy kilku dni solidnego treningu, by tak jak oczekują kibice stawić czoła Brazylijczykom.

 

Trener Raul Lozano przestrzegał: – Teraz wszystko zaczyna się od stanu 0:0. Rekordy się nie liczą, każdy będzie miał równe szanse.

 

Za dziesięć dni turniej finałowy. Obecny na dwumeczu w Spodku były trener Jastrzębskiego Węgla Tomaso Totolo ma już swój typ na finał. – Polacy zmierzą się z Brazylijczykami. W optymalnej formie stać was na pokonanie Canarinhos – zapowiada Włoch.

 

Po meczu największe owacje dostali polscy… piłkarze. Wrzawa wybuchła, gdy spiker ogłosił, że przed chwilą w Montrealu nasza młodzieżówka ograła Brazylijczyków! Może to znak przed turniejem finałowym…?

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved