Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Telebim przed Spodkiem sprawił niemałą radość kibicom

Telebim przed Spodkiem sprawił niemałą radość kibicom

fot. archiwum

Około 300 osób oglądało wczoraj mecz siatkarzy na telebimie ustawionym przed Spodkiem. Atmosfera była prawie tak samo fantastyczna jak w hali. - Jest nawet lepiej! W środku jest zaduch, a tu można sobie obejrzeć mecz na świeżym powietrzu - mówił jeden z kibiców.

Bilety były za drogie, zresztą nie można było ich kupić. Od początku planowaliśmy przyjść pod Spodek, jak tylko usłyszeliśmy, że będzie telebim. Jest świetnie, ale ekran mógłby być trochę wyżej. Fajnie byłoby, gdy został ustawiony też na rynku – wtórowali młodzi katowiczanie – Marcin i Mariusz.

 

Pani Izabela przyjechała do Katowic spod Poznania. Ponieważ tylko jej syn i mąż mieli bilety, to oni weszli do Spodka. – Jeśli w sobotę nie kupimy dodatkowej wejściówki od "konika", to na zewnątrz zostanie małżonek – śmiała się miłośniczka siatkówki, która oglądanie meczu uprzyjemniała sobie papierosem i piwkiem. 

Również ze złocistym napojem w dłoni oglądał mecz Marcin Załuski z Pszczyny: – Wiele razy byłem na meczach Ligi Światowej w Spodku, ale nie spodziewałem się, że taka fajna atmosfera będzie przed halą. Jestem zaskoczony dużą ilością kibiców. Ja nie dostałem biletu, dlatego oglądam przed Spodkiem. Gdyby tylko ten telebim był nieco wyżej, byłoby idealnie.

 

Przed samym ekranem stanęli ci, którzy głośno dopingowali naszych siatkarzy. Machali szalami, śpiewali, nad głowami widać było nawet uniesione kule do podpierania się! Gdy podopieczni trenera Raula Lozano mieli kłopoty, równocześnie przed i w Spodku niosło się "W stepie szerokim"…

źródło: Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved