Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Kazijski i Nikolow zachwyceni polskimi kibicami

Kazijski i Nikolow zachwyceni polskimi kibicami

fot. archiwum

Mimo, że otrzymali od trenera wolne na katowicki weekend, zarówno Matej Kazijski jak również Wladimir Nikolow przyjechali z kadrą do Polski. Jak powiedzieli Strefie Siatkówki - polscy kibice ich oczarowali.

Bułgaria przegrała 1:3 w pierwszym meczu Ligi Światowej w Katowicach z reprezentacją Polski. Zarówno Matej Kazijski jak i Wladimir Nikolow obserwowali mecze z trybun.

 

Nie ma chyba na świecie drugiego takiego miejsca, gdzie kibice zachowują się w podobny sposób – komplementował Polaków, Nikolow . – W swoim życiu grałem już w wielu halach, ale w żadnej nie spotkałem się z takim szaleństwem. Rozglądałem się po trybunach, aby zostawić ten obraz w pamięci . 

Podobnego zdania był wybrany najlepszym siatkarzem Europy, roku 2006, Matej Kazijski . – Pierwszy raz jestem w Katowicach i dopiero teraz wiem o czym opowiadali mi koledzy. W pewnym momencie sam zacząłem się bawić wraz z kibicami, robiąc przysłowiową falę – śmiał się po meczu zawodnik.

 

Zarówno Nikolow jak i Kazijski zgodnie przyznali, że finały Ligi Światowej w Katowicach będą niezapomnianym przeżyciem. A na pewno postarają się o to polscy kibice.

 

* Z zawodnikami rozmawiała Anna Więcek – Strefa Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved