Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Imieniny i urodziny przed telewizorem

Imieniny i urodziny przed telewizorem

fot. archiwum

- Mamy cztery dni wolnego i była to znakomita okazja do wyskoczenia nad morze - powiedział Paweł Woicki, zamiast tego usiadł przed telewizorem, żeby obejrzeć mecz Polska - Bułgaria.

W urodzinowy i imieninowy wieczór Paweł Woicki usiadł przed telewizorem, żeby zobaczyć mecz Polska – Bułgaria. Oczywiście jak każdy chciałbym zagrać w reprezentacji, ale mam świadomość, że jest to obecnie praktycznie niemożliwe – powiedział. – Pozycje moich rywali są bardzo mocne. Możliwy jest natomiast finał w Katowicach z udziałem Polski i Brazylii. Chłopaki grają tak znakomicie, że mogą spokojnie wejść do decydującej rozgrywki.

 

Zdaniem Pawła Woickiego do ich gry w fazie grupowej praktycznie do niczego nie można przyczepić. Paweł Woicki zostaje we Wkręt-Mecie Domexie AZS-ie Częstochowa. Trzon zespołu zostanie utrzymany. Podstawowa szóstka praktycznie nie zmieni. Według nieoficjalnych informacji trenerem będzie Radosław Panas . 

W innych klubach było sporo roszad, nasz stabilny skład powinien być atutem w przyszłym sezonie – powiedział Paweł Woicki .

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved