Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażówka w Radomiu

Plażówka w Radomiu

Rusza 13. edycja Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej. Pierwsze zawody cyklu zostaną rozegrane w sobotę w Jastrzębiu. Następnie areną zmagań będzie Przysucha.

W tym roku organizatorzy postanowili nieco zmienić formułę zmagań i cześć zawodów przenieśli do Jastrzębia i Przysuchy. – W Radomiu nastąpił mały przesyt plażówką, więc skierowaliśmy zawodników do innych miejscowości, aby trochę urozmaicić rozgrywki– powiedział Andrzej Jaśkiewicz z Radomskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej, jednego z organizatorów Grand Prix.

Turniej inauguracyjny zostanie rozegrany w sobotę w Jastrzębiu. Tak jak wszystkie następne zawody, rozpocznie się o godz. 10. Do tej godziny będą przyjmowane zapisy.Nad zalew na Borkach siatkarze zawitają 7, 21 i 28 lipca oraz 4 i 11 sierpnia. Natomiast 14 lipca i 18 sierpnia przeniosą się do Przysuchy. Tak jak w poprzednich edycjach w każdych zawodach będzie punktowanych sześć czołowych par, a w kończącym cykl turnieju masters wystąpi najlepsza ósemka.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zwycięzcami Grand Prix zostali Damian Słomka i Kamil Gutkowski.

Tymczasem już po raz ósmy również w sobotę zostaną rozegrane mistrzostwa Jastrzębia oldbojów w siatkówce plażowej. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych: open i powyżej 35 lat. Początek o godz. 9.30. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr. telefonu 0-601 342 753.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved