Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Joanna Koprowska ponownie w Gwardii

Joanna Koprowska ponownie w Gwardii

fot. archiwum

Joanna Koprowska przedłużyła kontrakt z wrocławskim zespołem na kolejny sezon. – Chcemy szybko wrócić do LSK i cieszę się, że będę mogła pomóc zespołowi w tym zamierzeniu – powiedziała Koprowska.

Joanna Koprowska to kolejna zawodniczka Gwardii, która zadeklarowała grę w nadchodzącym sezonie we Wrocławiu. Tym samym trzon zespołu, który grał jeszcze niedawno w LSK został utrzymany, bowiem oprócz Koprowskiej w dalszym ciągu na Krupniczej są: Katarzyna Mroczkowska , Bogumiła Barańska , Marta Haładyn czy też Agnieszka Jagiełło .

 

Bardzo się cieszę, że będę mogła z dziewczynami zagrać o awans do LSK, w poprzednim sezonie zabrakło nam niewiele, aby nie opuszczać ekstraklasy. Skuteczną grą w I lidze chcemy udowodnić, że jesteśmy zespołem, który stać na grę w najwyższej klasie rozgrywek . – powiedziała Joanna Koprowska. 

W Gwardii w przyszłym sezonie zobaczymy również Martę Solipiwko , nową atakującą zespołu czy też Aleksandrę Krzos młodą i ambitną przyjmującą-libero, która zaliczyła udany debiut w LSK. W związku z tym wszystko wskazuje na to, że wrocławianki mają spore szanse na realizację celu jakim jest szybki powrót do ekstraklasy kobiet.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved