Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: KKS Kozienice powalczy

II liga mężczyzn: KKS Kozienice powalczy

Rewelacja poprzedniego sezonu na 2-ligowych parkietach KKS Kozienice zaczyna powoli myśleć o nowym sezonie. Władze klubu rozważają nawet wzmocnienia.

Z kadry ubył jedynie środkowy Mariusz Neroj, który wrócił do rodzinnego Tomaszowa Mazowieckiego, ale działacze mają już na oku kolejnych zawodników. Trzon zespołu stanowić będą doświadczony kapitan zespołu Marek Grzelczak i bardzo dobrze spisujący się w ubiegłym sezonie młody Dominik Wójcicki i środkowy Paweł Otwinowski.

Ale to nie wszystko, działacze chcą powtórzyć sukces z sezonu poprzedniego i znów włączyć się do walki o awans, dlatego prowadzone są rozmowy z młodym środkowym Jadaru, Jakubem Buckim i jego kolegą z Radomia Kamilem Gutkowskim. W kręgu zainteresowań jest również Krzysztof Staniec, grający ostatnio w WTS Warka. Niemal pewnym gry w KKS jest już Konrad Borkowski, występujący ostatnio w Wildze Garwolin. Nie potwierdził jeszcze gry w Kozienicach libero Paweł Kowal, ale w przypadku odejścia, działacze i trenerzy mają na oku Pawła Bilińskiego z Jadaru.Zdrowa rywalizacja szykuje się na rozegraniu, gdzie doświadczonego Michała Kalitę naciskał będzie Sebastian Wanat. W takim składzie KKS Kozienice na pewno włączy się do walki o awans na zaplecze PLS.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved