Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Brazylijczyk zostanie trenerem białostockich siatkarek

Brazylijczyk zostanie trenerem białostockich siatkarek

Osmar Pohl, jeżeli tylko porozumie się z działaczami Pronaru Zeto Astwy Białystok co do warunków kontraktu, poprowadzi podlaskie siatkarki w przyszłym sezonie w Lidze Siatkówki Kobiet.

Jak informowaliśmy, Brazylijczyk był już wcześniej w Białymstoku, gdzie spotkał się z włodarzami klubu i przedstawił swoją wizję zespołu. Ta przypadła do gustu działaczom i chcą go zatrudnić.

Dostałem zielone światło, a więc rozpoczynamy rozmowy o kontrakcie – mówi Wojciech Piotrowski, menadżer zespołu. – Teraz trener przebywa w Portugalii i nie wiem kiedy będzie mógł przyjechać do Białegostoku.Pohl prowadził ostatnio uniwersytecką drużyną z Porto, wcześniej trenował m.in. uczelniane ekipy z Kuby czy Stanów Zjednoczonych. A do Białegostoku szkoleniowiec najprawdopodobniej nie przyjedzie sam.

Już wcześniej zaproponował nam jedną zawodniczkę z Brazylii i teraz zobaczymy, czy u nas zagra – wyjaśnia Piotrowski. – Rozmawiamy też z jedną siatkarką z Bułgarii, mam nadzieję, że do końca tygodnia uda nam się porozumieć w kwestii jej gry u nas.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved