Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Bez Winiara, ale z Kaziyskim?

Bez Winiara, ale z Kaziyskim?

fot. archiwum

Raul Lozano już goni swoich podopiecznych do pracy przed ostatnimi, grupowymi meczami Ligi Światowej siatkarzy. W Katowicach, przed spotkaniami z Bułgarią nasza reprezentacja miała zbiórkę w środę o 12.00. Nie dojechał jedynie Michał Winiarski.

Przyjmujący Itas Diatec Trentino pojawi się na Śląsku dopiero dziś. – Dostał od trenera Lozano jeden dzień wolnego dłużej – tłumaczy drugi trener reprezentacji, Alojzy Świderek .

 

W Katowicach pojawił się także Grzegorz Szymański . Atakujący z Olsztyna nie grał w ostatnich meczach z powodu kontuzji. – W czwartek mam jeszcze badania USG – tłumaczy Grzesiek. – Lekko naderwane są chyba przyczepy mięśniowe. Zresztą to wszystko musiałby wyjaśnić dokładnie lekarz, bo ja się na tym nie znam – dodaje ze śmiechem. 

Czy w piątek i sobotę wystąpi przeciwko Bułgarom? – Nie wydaje mi się – dodaje Szymański . – Po 30 dniach wakacji trudno jest wskoczyć od razu do dwunastki.

 

Nasi rywale do Katowic przylecieli wczoraj. W składzie jest słynny Matey Kaziyski . Mało prawdopodobne, aby wystąpił w ten weekend w Spodku, ale Bułgarzy mają pozostać już w Polsce do turnieju finałowego.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved