Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W Gedanii Kondratiewa za Kuczyńską

W Gedanii Kondratiewa za Kuczyńską

Natalia Kondratiewa uzgodniła właśnie szczegóły kontraktu z Energą Gedanią. Umowa zostanie podpisana, kiedy z Białorusi przyjdzie certyfikat tej 27-letniej zawodniczki. Środkowa bloku z Baranowicz ma zająć miejsce, które w Gdańsku zwolniła Dominika Kuczyńska.

Kondratiewa odbyła w Gdańsku dwudniowe testy. – Pokazała, że jest zawodniczką dobrze wyszkoloną technicznie, o odpowiednicz warunkach fizycznych, która potrafi atakować w pierwsze tempo oraz blokować – chwali mierzącą 186 centymetrów siatkarkę Leszek Milewski, trener Energi Gedania. Natalia ma zająć w Gdańsku miejsce zwolnione przez Kuczyńską, która nie przedłużyła umowy przy ul. Kościuszki i przeniosła się do Centrostalu Bydgoszcz.

Kontrakt zostanie podpisany, gdy otrzymamy z Białorusi wszelkie niezbędne dokumenty, aby uprawnić zawodniczkę do gry w polskiej lidze. Szczegóły umowy indywidualnej już uzgodniliśmy – przyznaje Zdzisław Stankiewicz, prezes gdańskiego klubu.Kondratiewa jest trzecią nową zawodniczką Energi Gedania. Wcześniej z klubem związały się Kinga Kasprzak i Katarzyna Wellna.

źródło: energa-gedania.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved