Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Prośby o ciszę nie pomogły

Prośby o ciszę nie pomogły

fot. archiwum

- Jesteśmy najlepsi – tak świętowali dwa zwycięstwa po 3:1 nad Bułgarią, ale te okrzyki ze spokojem można odnieść także do... ich postawy.

W tłumie blisko 6,5 tysięcy ludzi zebranych w Pałacu Kultury i Sportu polska grupa liczyła około 500 osób. A mimo to była doskonale słyszalna. Zresztą niewiele brakowało, a sympatyków znad Wisły byłoby znacznie więcej.

 

Wejściówki na jeden mecz kosztowały bowiem… 6 lewów, czyli około 12 złotych! Polacy szybko zaczęli więc kupować wycieczki do słonecznego miasta, które słynie z pięknych plaży i ciepłego morza. Czerwcowy weekend z siatkówką to był bardzo interesujący pomysł. Doszło do tego, że ze strachu przed "nawałnicą" na tydzień przed meczami organizatorzy zablokowali sprzedaż biletów dla gości. 

Gdyby nie to, mogłoby się okazać, że połowa hali byłaby biało-czerwona – żartował po meczu menedżer ekipy Witold Roman . Ale i tak kibice zespołu Raula Lozano byli dobrze słyszalni. Przed drugim meczem miejscowy wodzirej, DJ Teddy George , próbował z nimi pertraktować, ale nie udało mu się przekonać przyjezdnych do… zachowania ciszy. Nasi fani spisywali się wzorowo, podczas gdy miejscowi gwizdali na biało-czerwonych i zaskoczyli przyjezdnych szowinizmem.

 

W Polsce ludzie będą wspierać także Bułgarów – zapowiadał bułgarskim dziennikarzom trener Lozano .

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved