Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jerzy Mostowski zastąpi Krzysztofa Malczewskiego

Jerzy Mostowski zastąpi Krzysztofa Malczewskiego

Zmiany w Jadarze Sport S.A. dotkną nie tylko siatkarzy i działaczy, ale też pionu szkoleniowo-medycznego. Portal sportradom.pl podaje, że pracę straci masażysta Krzysztof Malczewski. Jego następcą będzie bardzo dobrze znany w siatkarskim środowisku Jerzy Mostowski.

Krzysztof Malczewski współpracował z wszystkimi szkoleniowcami Jadaru. Zaczynał jeszcze przy Dariuszu Fyszkowskim, później kontynuował pracę z Jackiem Skrokiem, Grzegorzem Wagnerem, Witoldem Romanem i ostatnio Dariuszem Luksem. Nie jest tajemnicą, że szczególnie dobrze rozumiał się z Grzegorzem Wagnerem. Decyzja o odsunięciu Krzysztofa Malczewskiego zapadła wczoraj. Wiadomo również, że jego następcę rekomendował Dariusz Luks.

Nowy specjalista ds. odnowy biologicznej, Jerzy Mostowski, w światku siatkarskim jest postacią doskonale znaną. Starsi kibice Czarnych z pewnością pamiętają go jeszcze z czasów gdy do Radomia przyjeżdżało Morze Szczecin, a wcześniej Stal Stocznia Szczecin. Ostatnie sześć lat Jerzy Mostowski pracował w Mostostalu Kędzierzyn Koźle. Był również masażystą reprezentacji Polski, a ostatnio współpracuje z kadrą B. Ciekawostką jest, że zanim związał się z siatkówką, był piłkarzem drugoligowej Stali Stocznia Szczecin.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved