Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Brazylijki pokonały w sparingu Serbię 3:0

Brazylijki pokonały w sparingu Serbię 3:0

Przygotowujące się do rywalizacji w Igrzyskach Panamerykańskich, prowadzone przez José Roberto Guimarãesa, siatkarki Brazylii, pokonały w pierwszym z trzech zaplanowanych meczów kontrolnych reprezentację Serbii 3:0.

W rozegranym w Arena Multiuso w Brusque, pierwszym towarzyskim meczu, siatkarki Brazylii całkowicie dominowały nad Serbkami. W drugim secie reprezentantki Serbii „nie wyszły” z 10 punktów. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że Brazylijki trenują i grają w bardzo silnym, prawie optymalnym składzie. Natomiast reprezentacja Serbii startuje w rywalizacji z gospodyniami w mocno rezerwowym zestawieniu. Między innymi nie grają Ivana Djerisilo i Anja Spasojevic.

Najlepiej w zespole brazylijskim zagrały zdobywczynie 12 punktóa – Paula Pequeno, Mari i Fabiana Claudino.Brazylia – Serbia 3:0

(25:14, 25:09, 25:17)

Składy:

Brazylia: Fofão, Mari, Paula Pequeno, Jaqueline, Fabiana, Walewska, Fabi (libero) oraz Thaisa, Sheilla, Regiane, Carol Albuquerque, Érika. Trener: José Roberto Guimarães.

Serbia: Ognjenovic, Brakocevic, Majstorovic, Vesovic, Petrovic, Nikolic, Cebic (libero) oraz Drpa, Simanic, Eric, Nesovic.

Trener: Zoran Terzic.

Dwa pozostałe mecze sparingowe odbędą się 30 czerwca i 1 lipca – obydwa w Centrum Maracanãzinho.

źródło: inf. własna, planetavolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved