Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Agata Mróz: Zależy od choroby, na którą nie mam wpływu…

Agata Mróz: Zależy od choroby, na którą nie mam wpływu…

Podczas zeszłotygodniowej konferencji prasowej selekcjoner Marco Bonitta ogłosił nowe zasady powoływania do kadry, które mają obowiązywać siatkarki, jak i siatkarzy. System obejmuje także powołaną do programu „Pekin 2008”, a obecnie walczącą z chorobą Agatę Mróz.

Jak wszystkie pozostałe zawodniczki muszę stawić się na komisji lekarskiej do końca czerwca, gdzie nastąpią wszystkie wyjaśnienia – tłumaczy środkowa reprezentacji Polski. – Cała akcja nie dotyczy mnie bezpośrednio, ponieważ zrezygnowałam nie tylko z kadry, ale także z gry w klubie.

Przypomnijmy, że jedną z konsekwencji odmowy występu w reprezentacji Polski będzie odbiór licencji na grę w klubie krajowym, jak i zagranicznym. – Takie posunięcie spowoduje tylko większy zamęt i poruszenie wśród dziewczyn – twierdzi dwukrotna mistrzyni Europy. – Wielokrotnie już powtarzano, że z niewolnika nie będzie pracownika.Zawodniczka może być jednak spokojna, ponieważ te postanowienia nie dotyczą bezpośrednio jej osoby. – Mogę mieć spokojną głowę. Ja, w przeciwieństwie do niektórych siatkarek, chciałabym grać, ale nie mogę. Musiałam przerwać karierę i nie wiem, kiedy do niej wrócę. Może za pół roku, może za rok, a nawet za dwa lata. Nikt nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi na to pytanie – odpowiada ze smutkiem w głosie Agata Mróz. – Wszystko zależy od choroby, na którą nie mam wpływu…

Więcej można przeczytać w serwisie www.reprezentacja.net.

źródło: aksresovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved