Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Profesor wraca do siatkarskiej kadry

Profesor wraca do siatkarskiej kadry

fot. archiwum

Kiedyś nie szczędziłem mu słów krytyki, ale teraz chylę przed Pawłem czoło – mówi były rozgrywający reprezentacji Polski Grzegorz Wagner o swym koledze po fachu. – To profesor – dodaje klubowy trener „Gumy” Ireneusz Mazur.

Po krótkiej przerwie spowodowanej sprawami rodzinnymi Paweł Zagumny dołączył do reprezentacji Polski w Warnie i w meczach z Bułgarami znowu udowodnił, że jest wspaniałym rozgrywającym.

 

Biało-czerwoni dwukrotnie pokonali 3:1 Bułgarię, a „Guma” zaprezentował kilka zagrań najwyższej klasy światowej. – Oglądając w Lidze Światowej wszystkich rozgrywających, mogę powiedzieć śmiało, że „Guma” jest najlepszy. Gra szybko, kombinacyjnie, zwykle wybiera najlepsze warianty. Może gdy na dobre do gry wróci rozgrywający Brazylii Ricardo Garcia , „Guma” będzie miał godnego konkurenta – mówi Wagner , który kilka lat temu nie szczędził Zagumnemu słów krytyki. Tym większą wartość mają więc teraz jego komplementy. 

– Kiedyś miałem pretensje, że Paweł podchodzi do wszystkiego ze zbyt dużą nonszalancją i nie pracuje tak, jak powinien. Może byłem za surowy, ale od tamtego czasu „Guma” też się zmienił. Dojrzał, nabrał pewności siebie. Zmieniło go chyba to, że został ojcem. To jest ważny moment w życiu, wiem to po sobie…

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved