Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Plamen Konstantinow: Nie myślę o zakończeniu kariery

Plamen Konstantinow: Nie myślę o zakończeniu kariery

Kapitan kadry narodowej Bułgarii, Plamen Konstantinow powrócił po dłuższej przerwie do gry. Podczas meczów z Polską wszedł po raz pierwszy na boisko, owacyjnie witany przez rodzimą publiczność.

Dołączyłeś do swoich kolegów z reprezentacji dopiero kilka dni temu – co spowodowało tak długa przerwę w grze?

Plamen Konstantinow: – Miałem liczne problemy, nie tylko ze zdrowiem, i generalnie w ogóle nie chciałem grać w Lidze Światowej – planowałem powrót do reprezentacji dopiero na mistrzostwa Europy. Ostatecznie jednak porozumiałem się tak z trenerem, jak i z federacją, postanowiłem wrócić na ostatnie mecze fazy grupowej z Polską i zagrać również w turnieju finałowym. Do reprezentacji dołączyłem trzy dni temu, więc póki co nie jestem w najwyższej formie, dlatego też w obydwu meczach w Warnie nie zagrałem w pełnym wymiarze.Czy ta przerwa oznacza, że zmierzasz powoli w kierunku zakończenia kariery reprezentacyjnej?

Plamen Konstantinow: – Na razie nie myślę o zakończeniu kariery, ale nie mogę też sobie pozwolić na grę na okrągło, bez wypoczynku. Jeżeli zdrowie mi pozwoli, to wytrwam w kadrze maksymalnie do Olimpiady w Pekinie.

* więcej w serwisie SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved