Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Orły Lozano już w kraju

Orły Lozano już w kraju

fot. archiwum

Po dwudziestu dniach podróżowania po Chinach, Argentynie i Bułgarii, wczoraj do kraju powrócili polscy siatkarze. Na warszawskim lotnisku wylądowali z półgodzinnym opóźnieniem zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, że udało im się przywieźć z tego wyjazdu komplet punktów.

Podopieczni Raula Lozano , obok mistrzów świata Brazylijczyków, są niepokonani w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Przed powrotem do kraju dwukrotnie pokonali w Warnie brązowych medalistów ostatnich mistrzostw świata Bułgarów. – Bułgarzy zgotowali nam piekło, ale my się piekła nie boimy – podsumował te spotkania środkowy reprezentacji Daniel Pliński .- Kłopoty z treningami, wrogość ze strony kibiców i traktowanie nas po macoszemu, tym razem podziałały na nas mobilizująco. Chcieliśmy im coś udowodnić i zrobiliśmy to – dodał Sebastian Świderski .

 

Po odprawie nasi zawodnicy szybko rozjechali się do domów. Jednak nie na długu. Już w środę do południa muszą zameldować się na zbiórce w Katowicach. W tym samym dniu mają zameldować się w hotelu Qubus nasi ostatni grupowi rywale – Bułgarzy. Spotkania rewanżowe z nimi rozegrane zostaną w najbliższy piątek i sobotę w Spodku. Niestety, nie ma już biletów na te spotkania, podobnie jak na finały tegorocznej edycji LŚ. Dla tych, którzy nie zdążyli zakupić biletów na finały jedynym, niewielkim, pocieszeniem może być to, że w pobliżu Spodka ustawiony będzie ogromny telebim, na którym śledzić będzie można wydarzenia w katowickiej hali. Bilety na oba spotkania rozeszły się w przedsprzedaży internetowej (www.kupbilet.pl) w ciągu 70 godzin. Kosztowały 70, 90, 100 i 130 zł. 

* więcej w Dzienniku Zachodnim

źródło: Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved