Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > W finale będziemy inną drużyną

W finale będziemy inną drużyną

fot. archiwum

Czasami trzeba się na coś zdecydować i my w tym roku zdecydowaliśmy, że chcemy przede wszystkim przygotować się na finał Ligi Światowej.

I to jest dla nas ważniejsze, dlatego nie pokazujemy wszystkich naszych atutów w meczach grupowych – mówi Martin Stojew , trener reprezentacji Bułgarii.

 

Mamy nauczkę z poprzedniego roku, kiedy to w półfinałach zabrakło nam sił, tak więc teraz zamierzamy być lepiej przygotowani. Mam nadzieję, że już za 15 dni będziemy u szczytu formy – dodał trener Stojew. 

Przykro mi, że przegraliśmy w Warnie dwa mecze przed wspaniałą publicznością. Kibice bardzo nam pomagali, jak zwykle oczywiście – zakończył szkoleniowiec bułgarskiej drużyny.

 

Gratuluję Polakom, zasłużyli na zwycięstwo. Byli znacznie spokojniejsi i silniejsi niż w sobotę. Ale moim zdaniem pewne jest, że nie zagramy już dwóch tak słabych meczów, jak teraz. Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię, ale przecież jeszcze nie daliśmy się w niej pogrzebać. Za 15 dni, w finale Ligi Światowej będziemy inną drużyną. Nawet już wcześniej – za tydzień w Polsce, będziemy w lepszej dyspozycji – skomentował mecze w Warnie Plamen Konstantinow, kapitan reprezentacji Bułgarii.

źródło: fivb.org, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved