Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Siatkarki opanowały Szczyrk

Siatkarki opanowały Szczyrk

Szczyrk powoli zaczynają opanowywać siatkarki. Jak mówi trener naszej reprezentacji Marco Bonitta program przygotowań olimpijskich "Pekin 2008" rozpocznie się w czasie Grand Prix. Dlatego też zgrupowanie przed cyklem tych turniejów jest bardzo ważne.

Do 2 lipca Marco Bonitta musi podać czternastkę zawodniczek, które w Rzeszowie rozpoczną walkę w Grand Prix. Następnie siatkarki w tej liczbie odlecą do Azji. Zawodniczki, które nie znajdą się w pierwszej reprezentacji dołączą do Kadry B prowadzonej przez Leszka Piaseckiego i Rafała Błaszczyka.

Głównym sportowym celem Kadry B jest występ na Letniej Uniwersjadzie. Zawodniczki z tej grupy będą trenować również w Szczyrku. Odbywa się to na zasadzie pańskie oko konia tuczy – mówi Leszek Piasecki. – Marco Bonitta chce mieć baczenie na wszystko. Nasz trener jest już w Szczyrku, podobnie jak jego zespół szkoleniowy z asystentką Magdaleną Śliwą i włoskim sztabem medycznym. Zawodniczki wracają z krótkich wakacji. We wtorek wieczorem spodziewana jest Katarzyna Skowrońska-Dolata, która miała najdłuższy sezon ligowy.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved