Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Łukasz Kadziewicz: Wierzymy w swoje umiejętności

Łukasz Kadziewicz: Wierzymy w swoje umiejętności

fot. archiwum

- Ci zawodnicy, którzy wygrali dwukrotnie z Bułgarami pokazali, że są prawdziwymi profesjonalistami i zasługują na to, żeby dopingowali ich wspaniali polscy kibice - mówi Łukasz Kadziewicz.

Dużo w dzisiejszym meczu nie grałeś, ale w najważniejszym momentach swoje ręce przyłożyłeś tam, gdzie było trzeba.

 

Łukasz Kadziewicz : – Cała zasługa w dłoniach i głowach moich kolegów z drużyny. Ja do Warny przyjechałem bardziej jako turysta. Jednak udało mi się troszeczkę pomóc zespołowi. Ci zawodnicy, którzy wygrali dwukrotnie z Bułgarami mimo trwającej już trzy tygodnie podróży po świecie pokazali, że są prawdziwymi profesjonalistami i zasługują na to, żeby dopingowali ich wspaniali polscy kibice. 

Niedzielny mecz z Bułgarami był znów bardzo trudny dla naszego zespołu. Raz jeszcze potrafiliśmy przetrwać trudne chwile i rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Skąd bierze się ta siła polskiej reprezentacji?

 

Po Mistrzostwach Świata w Japonii przeszliśmy chyba ogromną metamorfozę. Czujemy się mocni, silni, bez względu na to kto gra. Jesteśmy mocno zdeterminowani i cieszymy się, że wygraliśmy już dziesięć meczów z rzędu.

 

Aż strach pomyśleć, jak będziecie grać, gdy przyjdzie szczyt formy. A pierwszy ma przyjść już na turniej finałowy Ligi Światowej.

 

Podobno tak ma być. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało. To jest tylko sport, kiedyś musimy się "zaciąć" i oby to nie nastąpiło w Katowicach. Bądźmy dobrej myśli, ciężko trenujemy i wierzymy w swoje umiejętności.

 

Wracasz do wysokiej formy?

 

Jeszcze trochę będę musiał na tę najwyższą formę poczekać. Te dziesięć dni wolnego, które dostałem od trenera, dosyć mocno mnie "przydusiło". Zamiast być wypoczętym jestem jakiś nieswój.

 

Rozmawiał – Tomasz Swędrowski (Polsat Sport)

źródło: Polsat Sport, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved