Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michał Jaszewski po raz drugi do tej samej rzeki

Michał Jaszewski po raz drugi do tej samej rzeki

Po półtorarocznej przerwie do gry w BBTS Siatkarz powraca Michał Jaszewski. 28-letni zawodnik w poprzednim sezonie występował na pozycji libero w Energetyku Jaworzno. Dwa lata temu grał w bielskim klubie, z którym rozstał się w dość burzliwych okolicznościach.

Tym razem powraca, przecząc powiedzeniu, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. – Też o tym myślałem i miałem małe obawy, ale nigdzie bliżej nie znajdę klubu o takiej renomie. Nie ma co ukrywać, że fakt gry w BKS Aluprof mojej żony Katarzyny, także miał znaczenie. W każdym razie spróbujemy. Myślę, że to dobra decyzja, na której zaważyła również osoba trenera. Od chłopaków wiem, że Grzegorz Wagner to bardzo dobry fachowiec. Dodatkowo cieszy mnie to, że z pozycji libero powrócę na przyjęcie z atakiem – kwituje Jaszewski.

Nowy-stary siatkarz bielskiego I-ligowca jest wychowankiem STS Skarżysko Kamienna. Później występował m.in. w Yawalu Częstochowa, KS Nysa, BBTS Siatkarz-Original i MCKiS Energetyku Jaworzno. Jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved