Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Janczak pozostanie w Bydgoszczy

Krzysztof Janczak pozostanie w Bydgoszczy

Jeden z najlepszych atakujących w PLS-ie, w sezonie 2006/07, Krzysztof Janczak, uzgodnił warunki nowego kontraktu z Delectą. W weekend powinniśmy poznać też nazwisko kolejnego już kandydata na szkoleniowca bydgoskiej drużyny.

Jeszcze niczego nie podpisałem, ale praktycznie jesteśmy dogadani. Szczerze mówiąc, cieszę się, że do tego doszło. W przyszłym tygodniu przyjadę do Bydgoszczy i podpiszę umowę – mówi Krzysztof Janczak. Na pytanie, czy w ciągu tygodnia może jeszcze zmienić zdanie, odpowiada twierdząco. – Skoro się umówiłem z Delektą, byłoby nie fair zmienić decyzję.

Podpisanie umowy z występującym na pozycji atakującego zawodnikiem to dobra wiadomość dla kibiców Delecty, którzy ostatnio nie mieli zbyt wielu powodów do optymizmu. W tym tygodniu z pracy w Bydgoszczy zrezygnował trener Wiesław Popik. Nowe zespoły znaleźli już sobie Adam Nowik (Jadar Radom) i Krzysztof Kocik (Trefl Gdańsk). Klub pozbył się też Rafała Kwasowskiego, Tomasza Borczyńskiego i Marcina Olichwera.W tej sytuacji priorytetem było utrzymanie w zespole Janczaka i Stanisława Pieczonki. Z tym pierwszym już się udało. Pieczonka na razie się waha, bo to co proponuje mu Delecta, różni się od jego oczekiwań.

W weekend powinniśmy poznać też nazwisko kolejnego już kandydata na szkoleniowca bydgoskiej drużyny. Jak do tej pory wszyscy trenerzy wytypowani przez zarząd klubu odmawiali nawet podjęcia rozmów. – Mamy następne nazwisko na liście. Być może już w sobotę rozpoczniemy negocjacje. My jesteśmy na to gotowi. Teraz czekamy na odzew trenera – mówi Marek Kaźmierczak, dyrektor bydgoskiego klubu.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved