Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiany kadrowe w Pronarze Hajnówka

Zmiany kadrowe w Pronarze Hajnówka

Artur Żyliński jest kolejnym nowym zawodnikiem drużyny Pronaru Parkiet Hajnówka. - Potrzebujemy jeszcze siatkarza na pozycję przyjmującego, a jak starczy nam funduszy, to przydałby się także środkowy - planuje Paweł Blomberg, trener Pronaru.

Nowy zawodnik Pronaru ma 23 lata i przez cztery ostatnie sezony reprezentował BBTS Bielsko-Biała, a jest wychowankiem SUKSS-u Suwałki. Siatkarz ten mierzy 197 cm wzrostu i może występować na pozycji przyjmującego lub atakującego. Z hajnowskim Pronarem Żyliński podpisał umowę na rok.

Trener Blomberg ma też inne plany co do przyszłego składu zespołu. – Prowadzimy rozmowy z zawodnikiem na pozycję libero. Na dziś mogę zdradzić, że jest to gracz, który występował w ekstraklasie.Z klubem z Hajnówki umowy podpisali również środkowi 21-letni Łukasz Szczepanik (ostatnio Delic Pol Częstochowa) i 23-letni Łukasz Staniewski (Inotel Poznań). Z kolei z kadry z poprzedniego sezonu w klubie zostali: Piotr Niemiec, Daniel Saczko, Konrad Woroniecki, Kamil Skrzypkowski, Piotr Kacperski i Bartosz Zrajkowski. Nadal nie wiadomo, czy w Hajnówce będą grali Kamil Łyczko i Sebastian Wójcik.

Przygotowania rozpoczniemy 30 lipca od treningów w Hajnówce. Nie wiemy, czy będziemy organizować obóz. Jeżeli miałbym wybierać z powodu ograniczonych środków, to wolałbym wydać je na nowego zawodnika – mówi Blomberg.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved