Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

Już jutro w Żyrardowie reprezentacja Polski B rozpocznie rywalizację w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn. Podczas turnieju podopieczni trenera Krzysztofa Felczaka rozegrają spotkania towarzyskie z Tunezją, kadrami B Słowacji oraz Niemiec.

Od 3 czerwca kadra B przebywała na zgrupowaniu w Spale. – Przez ten czas ciężko trenowaliśmy – mówi libero Paweł Rusek. – Na razie trudno cokolwiek powiedzieć o naszej formie i o tym jak się prezentujemy. Myślę, że po tej pracy wykonanej na zgrupowaniu, jakiś czas minie, zanim dojdziemy wszyscy do takiej pełnej dyspozycji. Wielu z nas ma drobne urazy, związane z wysiłkiem i treningiem, ale to nic poważnego.

Zawsze gra się po to, żeby wygrać. Dlatego z całą pewnością będziemy chcieli pokazać się w Żyrardowie z jak najlepszej strony – podkreśla Rusek. – Jednak trzeba pamiętać, że naszą docelową imprezą jest Uniwersiada, więc wszystko co robimy ma przynieść efekty dopiero w sierpniu w Bangkoku.W pierwszym meczu turnieju kadra B spotka się z ekipą Tunezji. Początek meczu o godzinie 19:00.

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn:

22.06.2007

g. 17:00 Niemcy B - Słowacja B

g. 19:00 Polska - Tunezja

23.06.2007

g. 16:00 Niemcy- Tunezja

g. 18:00 Polska- Słowacja

24.06.2007

g.11:00 Tunezja - Słowacja

g.13:00 Polska- Niemcy

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved