Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zmiany w Wiśle Kraków

Zmiany w Wiśle Kraków

fot. archiwum

Trener Ryszard Litwin zakończy pracę w Wiśle Enion z końcem lipca. Zespół opuści również Magdalena Piątek, której nowym pracodawcą będzie MMKS Dąbrowa Górnicza. Spodziewać się możemy natomiast powrotu do Krakowa rozgrywającej Izabeli Kunc.

Z drużyną nie będzie pracował już trener Ryszard Litwin, który wybrał ofertę Muszynianki-Fakro Muszyna. Będzie on pełnić tam funkcję trenera-asystenta.

 

Wisła Enion żegna się z Magdaleną Piątek , która zaakceptowała ofertę MMKS Dąbrowy Górniczej. Nie pewna jest przyszłość Sylwii Wojcieskiej , rozważającej przejście do Piasta. Otrzymała ona jednak propozycję, zatem ostateczną decyzję poznamy niebawem. Karierę kończy Renata Kolendowska . To nie koniec nienajlepszych wieści. Kolejną operację kolana przejdzie Wioleta Miś . 

Z wypożyczenia do Dąbrowy Górniczej powróci Izabela Kunc, dlatego szukany jest nowy pracodawca dla Julii Barbaszewskiej . Wisła Enion chciałaby wypożyczyć Julię, by nabrała doświadczenia. Z perspektywami na grę w pierwszym zespole ma zostać sprowadzona Ola Filip reprezentująca barwy Armatury Kraków.

 

Rozmowy z Karoliną Kosek są na stopniu bardzo zaawansowanym i być może będzie ona pierwszym wzmocnieniem „Białej Gwiazdy”. Istnieje możliwość, że zespół zasili Paulina Gomułka .

 

Trener Ryszard Litwin w Wiśle Enion będzie pracował do końca lipca. Obiecał, że pomoże w znalezieniu nowego szkoleniowca. Poszukiwana jest także osoba, która zajmie się sprawami organizacyjnymi klubu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved