Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowa miotła w Gwardii Wrocław

Nowa miotła w Gwardii Wrocław

Spore zmiany w kierownictwie wrocławskiego klubu. Komisaryczny burmistrz Milicza, Jacek Supeł, został powołany przez radę nadzorczą na stanowisko prezesa sportowej spółki akcyjnej Gwardia Wrocław.

Supeł to absolwent zarządzania i marketingu oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracował także w biurze orzecznictwa przy Urzędzie Marszałkowskim oraz w oddziale terenowym rzecznika praw obywatelskich we Wrocławiu.

Jego kadencja jako burmistrza niebawem się kończy, a do nowych wyborów nie stanie. To wielki fan sportu, choć wcześniej bardziej niż siatkarzom kibicował gwardyjskiej drużynie koszykarzy – mówi szef klubu z Krupniczej Stefan Fiedorow.Czego się spodziewa po nowym prezesie spółki? – Przede wszystkim oczekujemy nowej, dynamicznej jakości pracy. Liczę też na wzmocnienie zarządu, który będzie dwuoosobowy – z wiceprezesem Stanisławem Łopacińskim. Pan Jacek Supeł jest młodym, rzutkim człowiekiem z wysokimi kwalifikacjami i – co ważne w spółce – ze znajomością prawa handlowego.

Jak mówi: – Praca w Gwardii jest dla niego dużym wyzwaniem, którego chętnie się podejmuje – dodaje Stefan Fiedorow. Wrocławianie pracują nad nowym budżetem i liczą, że uda się przedłużyć umowę sponsorską z EnergiąPro do końca najbliższego sezonu (na razie obowiązuje do końca roku kalendarzowego).

Czasu jest coraz mniej, podobnie jak wolnych siatkarzy na rynku. A gdański Trefl, m.in. z Wojciechem Szczurowskim, zbroi się po zęby. Ostatnio pozyskał Wojciecha Serafina (Mostostal), Krzysztofa Kocika (Delecta) i Marcina Drabkowskiego, a następny ma być Radosław Rybak (obaj Politechnika). Czym odpowie spadkowicz z PLS?

źródło: Gazeta Wrocławska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved