Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Aktywny wypoczynek Piotra Gacka

Aktywny wypoczynek Piotra Gacka

Polska reprezentacja nie doznała jeszcze porażki w tegorocznej Lidze Światowej. Ale jej najbliższy rywale – Bułgarzy – też są niepokonani. – Mecze z nimi będą dla nas bardzo ważne – mówi Gacek.

Po dziewięciu dniach pobytu w kraju Piotr Gacek wraca do reprezentacji. Zmieni w składzie kadry Raula Lozano, Krzysztofa Ignaczaka, który wczoraj, wraz z pozostałymi kolegami, wyruszył z Buenos Aires do Mediolanu. Stamtąd nasi wicemistrzowie świata udadzą się do Sofii, a potem Warny. W tym ostatnim mieście w sobotę i niedzielę zmierzymy się w Bułgarią, trzecim zespołem ubiegłorocznego mundialu.

– Przydało się kilka dni urlopu?Piotr Gacek: Wakacje to nie były. Muszę nawet przyznać, że po takich dziewięciu dniach lżejszych treningów, wrócić do reprezentacji będzie nam ciężej. To był raczej aktywny wypoczynek z dużą ilością zajęć na siłowni. Na pewno nie zmarnowaliśmy czasu.

– W tym czasie pana koledzy dwa razy wygrali z Argentyną 3:1 i 3:0. Jak ocenia pan Krzysztofa Ignaczaka, z którym rywalizujecie o miejsce w kadrze na pozycji libero?

Piotr Gacek: Zagrał dobrze, na swoim poziomie. Zresztą chyba można się było tego spodziewać, prawda?

* Więcej w Przeglądzie Sportowym

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved