Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Rusza Simplus Cup 2007

Rusza Simplus Cup 2007

Niedawno mieliśmy okazję oglądać w Warszawie imprezę zaliczaną do Pucharu Świata w piłce plażowej kobiet. A już 28 czerwca na plaży w Kołobrzegu przy molo odbędzie się inauguracyjny turniej tegorocznych mistrzostw Polski SIMPLUS CUP 2007.

Od końca czerwca do połowy sierpnia czołówka Polski spotka się w sześciu letnich kurortach dostarczając wiele emocji kibicom na plaży i telewidzom w całej Polsce. Wśród zawodniczek pojawią się broniące tytułu Dorota Wojtczak i Anna Białobrzeska oraz prowadzące exequo w tegorocznym rankingu pary: Magdalena Michoń – Szczytowicz i Agnieszka Wołoszyn oraz Justyna Lademan i Agnieszka Kucypera.

Oprócz części sportowej organizator przygotowuje wspaniały program rozrywkowy, który spełni oczekiwania dużych i małych plażowiczów. Animacje dla dzieci i dorosłych, nauka tańca Samba i Salsa, pokazy sprawnościowe jednostek specjalnych oraz turniej amatorski dla turystów to tylko niektóre z atrakcji. Gorące wieczory umili muzyka na plaży, z finałowym, sobotnim beach party z rozdaniem nagród.Harmonogram cyklu Mistrzostw Polski 2007 od czwartku do soboty:

Kołobrzeg 28-30 czerwca

Mielno 5-7 lipca

Jarosławiec 12-14 lipca

Mrągowo 19-21 lipca

Gdańsk 2-4 sierpnia

Gdynia (finał) 9-11 sierpnia

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved