Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AZS Politechnika Warszawska dementuje informacje Rybaka

AZS Politechnika Warszawska dementuje informacje Rybaka

W związku z informacjami, jakie przekazał w wywiadzie Radosław Rybak o możliwości rozwiązania kontraktu, Zarząd Klubu J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska S.A. postanowił wyjaśnić sprawę i wydał specjalne oświadczenie.

Zarząd Klubu informuje, że Radosław Rybak podpisał kontrakt w dniu 20 lipca 2005 roku. W kontrakcie zapis z §8, ust. 1, brzmi nastepująco:

„Umowa zostaje zawarta na czas od 1 sierpnia 2005 do 31 lipca 2008”. Podpisany aneks do kontraktu przewiduje rozwiązanie umowy przed upływem wspomnianego okresu. Informuje o tym §12, ust. 3: „W razie rozwiązania przez Zawodnika umowy (…) będzie on zobowiązany do zapłaty na rzecz Klubu kary umownej”. Istnieje zatem możliwość rozwiązania kontraktu przez Radosława Rybaka, jednak będzie on zobowiązany do zapłaty wysokiej kary finansowej na rzecz Klubu.Klub na bieżąco spłaca należności finansowe wobec zawodników zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z zainteresowanymi.

Jednocześnie informujemy, że firma J.W. Construction Holding S.A. nie wycofuje się z finansowania drużyny siatkarzy J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska. Szczegóły dotyczące zasad finansowania zostaną określone w bieżącym tygodniu.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved