Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szumielewicz ponownie w Radomiu?

Szumielewicz ponownie w Radomiu?

W swoim czasie był to ulubieniec radomskiej publiczności. Ostatnio grał w barwach Pronaru Hajnówka i GTPS-u Gorzów Wielkopolski. Bardzo prawdopodobne, że po dwóch latach Grzegorz Szumielewicz ponownie zagra w barwach Jadaru.

W swoim czasie siatkarz stanowił o sile radomskiego klubu. Później pechowa kontuzja spowodowała, że przez dłuższy czas nie mógł dojść do pełnej sprawności. To między innymi z tego powodu, gdy w 2004 roku w radomskim klubie na dobre zaczęto snuć plany związane z awansem do Polskiej Ligi Siatkówki sympatyczny zawodnik zdecydował się na przejście do Pronaru Hajnówka. W poprzednim sezonie m.in. z innymi byłymi siatkarzami Jadaru Konradem Prusakowskim i Jackiem Malczewskim zasilił GTPS Gorzów Wielkopolski. Jego karta zawodniczka cały czas należała jednak do radomskiego klubu.

Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedzieliśmy się, że do kadry pierwszego zespołu dołączy również podstawowy zawodnik drugoligowych rezerw Kamil Gutkowski. Przypomnijmy, pozyskaniem skrzydłowego zainteresowane jest WTS Warka, wspólnie z Danielem Górskim przebywał on również na testach w pierwszoligowej Avii Świdnik.Zobacz również:

Karuzela transferowa PLS

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved