Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rewolucja w Muszyniance

Rewolucja w Muszyniance

Prawdziwa rewolucja w Muszyniance Muszyna: ze składu, który w minionym sezonie wywalczył piąte miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet, zostały trzy siatkarki. Wszystko po to, aby odzyskać po rocznej przerwie mistrzostwo Polski.

Ze starej ekipy zostały jedynie Izabela Bełcik, Marlena Mieszała i Dorota Pykosz. Niedawno dołączyły do nich Mariola Zenik i Aleksandra Przybysz, a dosłownie przedwczoraj była reprezentantka Polski Kamila Frątczak. – Chcemy zbudować zespół składający się z dziesięciu profesjonalistek o wysokich kwalifikacjach i uzupełnić go dwoma młodymi zawodniczkami – mówi prezes i trener Muszynianki Fakro Bogdan Serwiński. Dlatego oprócz rozmów z zawodniczkami, które miałyby stanowić o obliczu zespołu, trwają poszukiwania młodych, perspektywicznych siatkarek. – Chcemy, żeby po paru latach same należały do czołówki seniorek w kraju – argumentuje Serwiński.

Nazwiska kolejnych nowych zawodniczek Muszynianki poznamy na przełomie czerwca i lipca. Rewolucyjne zmiany kadrowe mają wydźwignąć Muszyniankę z piątego miejsca do czołówki Ligi Siatkówki Kobiet. – Bardzo poważnie zakładamy sobie cel, jakim jest zdobycie mistrzowskiego tytułu. Z taką myślą budujemy zespół – zapewnia Serwiński.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved