Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Nestea Cup: Dwie porażki Polaków w turnieju głównym

Nestea Cup: Dwie porażki Polaków w turnieju głównym

Krzysztof Orman i Grzegorz Fijałek doznali dziś dwóch porażek w turnieju głównym German Masters. Tym samym Polacy pożegnali się już z turniejem i zajęli miejsca 13-16 oraz zdobyli cenne punkty w prestiżowym cyklu Nestea Cup.

Po niewątpliwym sukcesie, jakim był awans do turnieju głównego, dziś nasi reprezentanci trafili na silniejszych od siebie. W pierwszej rundzie Grzegorz Fijałek i Krzysztof Orman przegrali po zaciętym spotkaniu z czeską parą Benes/Benes. Nasi zawodnicy wygrali pierwszego seta 21:19, w drugim przegrali do 23 i w trzecim do 11.

O pozostanie w turnieju Polacy zmierzyli się z Hiszpanami Lario Carillo i Luna Pinedą. W pierwszym secie po interesującej końcówce nasi zawodnicy przegrali do 20, w drugim już dużo szybciej do 15. Tym samym ostatnia polska para pożegnała się z German Masters.

FIJALEK/ORMAN (POL) - BENES/BENES (CZE)	        1:2
(21:19, 23:25, 11:15)

FIJALEK/ORMAN (POL) - LARIO CARILLO/LUNA PINEDA (ESP) 0:2
(20:22,	15:21)

źródło: CEV, inf. własna