Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Jadar jednak bez sekcji młodzieżowych

Jadar jednak bez sekcji młodzieżowych

Tadeusz Kupidura ponownie zamierza wycofać się utrzymywania młodzieży w Klubie Sportowym Jadar Radom. Wkrótce wyznaczony zostanie nowy termin walnego zebrania, na którym zrezygnować ma z funkcji prezesa.

30 maja w Klubie Sportowym Jadar odbyć miało się Nadzwyczajne Walne. Jak informował serwis SportRadom.pl, to na nim miały zapaść decyzje odnośnie przyszłości młodzieżowych grup. Ponadto wraz z całym zarządem z działalności w klubie zrezygnować miał Tadeusz Kupidura. Nieoczekiwanie dwa dni przed planowanym terminem zebranie zostało odwołane. Jak tłumaczono, dobroczyńca radomskiej siatkówki uznał, że dalej będzie działał zarówno w KS Jadar, jak i Jadar Sport S.A.

Tadeusz Kupidura w swoim postanowieniu wytrzymał zaledwie dwa tygodnie. Ponownie zmienił zdanie. Znów był więc rozważany wariant odsprzedania miejsca rezerw w II lidze (chętnym był ponoć MKS MOS Wola Warszawa). Później uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie całkowite wycofanie się z utrzymania młodzieży. Jak się dowiedzieliśmy rozmawiał już w tej sprawie z osobami odpowiedzialnymi za sport w Radomiu. Wkrótce też wyznaczony zostanie nowy termin nadzwyczajnego walnego na którym on, wraz z zarządem poda się do dymisji.Serwis nieoficjalnie dowiedział się, że sekcje przekazane zostaną Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Delta Radom.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved