Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Cisza przed sezonem

II liga: Cisza przed sezonem

Miniony sezon w wykonaniu podopiecznych Janusza Ignaczaka należał do bardzo udanych. Ostatecznie nie udało się awansować do Serii B I ligi, jednak naszpikowany nazwiskami zespół Trefla Gdańsk okazał się nie do przejścia.

Wcześniej wałbrzyszanie mieli długą serię zwycięstw w rundzie zasadniczej i pewnie wygrane dwie rundy play off. Czy w zbliżającym się sezonie powalczymy o awans? Na odpowiedź jest jeszcze za wcześnie. Bardzo wiele zależeć będzie od sponsorów.

PWSZ zostaje bez zmian, tam jest umowa wieloletnia. Zostaje także Koksownia, ale prowadzimy rozmowy w celu zaangażowania większych środków – mówi Włodzimierz Perliceusz z Juventuru. Na dopięcie spraw dotyczących sponsorów i organizacji klubu, czeka także trener Janusz Ignaczak. – Teraz nie trenujemy, ale każdy z zawodników otrzymał rozpiskę indywidualną – mówi szkoleniowiec. Regularne treningi rozpoczną pod koniec lipca, do tego czasu wszyscy gracze Juventuru PWSZ Koksowni mają się zdeklarować co do dalszej gry w Wałbrzychu.Nie jest tajemnicą, że co najmniej dwójka z nich rozpatruje możliwość odejścia. – Jednak już zgłosiło się kilku siatkarzy, którzy w przyszłym sezonie chcieliby występować u nas – podkreśla Janusz Ignaczak. Ostateczny skład drużyny będzie zależał od budżetu klubu i powinniśmy go poznać w sierpniu.

źródło: Nowe Wiadomości Wałbrzyskie

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved