Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Kosmetyczne zmiany mistrzyń Polski

LSK: Kosmetyczne zmiany mistrzyń Polski

Tego lata szykuje się w LSK mnóstwo zmian. Obserwujemy masowe powroty najlepszych polskich zawodniczek, a na wyjazdy decyduje się już coraz mniej siatkarek. Niestety, wciąż brak choćby jednej zagranicznej gwiazdy.

Zaledwie kosmetyczne zmiany zapowiadali niedawno działacze Winiar Kalisz. – Umowy kończą się nam tylko z trzema zawodniczkami, ale najprawdopodobniej również one zostaną w zespole – mówi prezes mistrza Polski Wiesław Kostera. – Z Miladą Spalovą jesteśmy dogadani na 99 procent, to samo z Anną Barańską, a szanse na zatrzymanie Terezy Matuszkovej oceniam na 70–80 procent. Szukamy wysokiej skrzydłowej, być może zdecydujemy się na Brazylijkę. Mogę też zapewnić, że zostaje u nas trener Igor Prielożny. 22 czerwca wysyłamy go do Wiednia na losowanie Ligi Mistrzyń.

Prielożny był ostatnio w Montreux, gdzie rozmawiał z niemiecką środkową Christiane Furst, która jednak prawdopodobnie wybierze ofertę Scavolini Pesaro. – Nie wiem, czy zostanę w Kaliszu. Mam oferty z zagranicy oraz z męskiej PLS – przyznaje słowacki szkoleniowiec, licząc jednocześnie na uregulowanie zaległości klubu wobec niego.

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved