Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Są jeszcze bilety na finały Ligi Światowej w Spodku

Są jeszcze bilety na finały Ligi Światowej w Spodku

fot. archiwum

Dla wszystckich kibiców i sympatyków siatkówki mamy dobrą wiadomość. Są jeszcze bilety na finały Ligi Światowej w Katowicach (11-15 lipca)! Na stronie www.kupbilet.pl wciąż można rezerwować wejściówki na mecze eliminacyjne.

Z okazji zmagań siatkarskich tytanów na Śląsk przyjadą kibice z całego świata i stolica województwa chce to wykorzystać. – Postaramy się namówić kibiców, by nie ograniczali się tylko do odwiedzin Spodka. Przygotujemy bezpłatny folder-mapkę na którym zaznaczymy miejsca warte zobaczenia. Bezpłatne wydawnictwo będzie można dostać na ulicy – zapewniał prezydent Uszok na wczorajszej konferencji prasowej.

 

Spodek żyje na razie grupowymi meczami Polaków z Bułgarami. Spotkania zaplanowane na 29 i 30 czerwca obejrzy komplet publiczności. Wszystkie bilety wysprzedały się w ciągu 70 godzin drogą internetową. – Jeżeli będą jakieś zwroty to trafią do kas Spodka w dniu spotkania – mówi Natalia Kostulska , dyrektor LŚ-u. Tak naprawdę trudno jednak przypuszczać, by ktoś zrezygnował z odbioru cennej wejściówki. 

Dla spóźnialskich organizatorzy przygotują specjalne telebimy, które staną przed Spodkiem. Mecze z Bułgarią będzie można śledzić na ekranie wielkości 25 metrów kwadratowych, a finałową rywalizacją na telebimie o jeszcze bardziej monstrualnych rozmiarach!

 

Dodatkowo przed Spodkiem stanie też minitrybuna. Nie są jeszcze znani wszyscy uczestnicy finału (Polska jako gospodarz ma zagwarantowane miejsce z urzędu), ale już dziś wiadomo, że wszystkie ekipy zamieszkają w hotelu Qubus. – Przepisy jasno mówią, że wszyscy siatkarze muszą być zakwaterowani w hotelu o tym samym standardzie – tłumaczy Kostulska .

 

Wytycznych jest więcej. Szczegółowe instrukcje jak zorganizować finał LŚ-u znalazły się w opasłej księdze liczącej 350 stron. Nasi działacze nazywają ją "siatkarską biblią".

 

Prezydent Uszok zapewnia, że Spodek doczeka się wkrótce remontu. – Hala spełnia wszelkie wymagania, jednak ma być… perłą. Do poprawy są klimatyzacja, oświetlenie i poszycie dachu – wylicza. Obiekt ma być odnowiony na mistrzostwa Europy kobiet w siatkówce, które odbędą się w roku 2009.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved