Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Nauczyciele WF będą rywalizować w Łodzi

Nauczyciele WF będą rywalizować w Łodzi

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zmagań zawodników biorących udział w II Ogólnopolskim Turnieju Nauczycieli Wychowania Fizycznego w Siatkówce Plażowej. Nauczycielskie pary rywalizować będą w najbliższy weekend w Łodzi.

Zawody odbędą się w dniach 16 czerwca 2007 (w godz. 10–17) i 17 czerwca 2007 (w godz. 10–14) na obiektach TKKF „Dzikusy” w Łodzi, ul. Skrzetuskiego 11.

Udział w turnieju potwierdziło 48 zespołów w tym ponad połowa z całej Polski (m.in. z Bydgoszczy, Cieszyna, Częstochowy, Gdańska, Jarocina, Jastrzębia–Zdroju, Kielc, Konina, Pszczyny, Siemianowic Śląskich, Wadowic, Warszawy i Zabrza). Zawodnicy grać będą w dwóch kategoriach – mężczyzn i mikstów.Gościem specjalnym turnieju będzie trener męskiej reprezentacji Polski siatkarzy plażowych Sławomir Robert.

W zawodach występować będą między innymi zawodnicy i zawodniczki grający na co dzień w rozgrywkach ligowych: ubiegłoroczni zwycięzcy – Maciej Bartodziejski (Skra II Bełchatów) i Piotr Blomberg (UKS SMS Łódź), oraz Adam Pietrzak (Bzura Ozorków) z żoną Klaudią, a także Andrzej Piotrowski i Sylwia Jasińska (Budowlani Łódź). Nie zabraknie również trenerów i instruktorów siatkówki młodzieżowej. Największą grupę stanowić będą jednak czynni nauczyciele wychowania fizycznego, którzy poprzez udział w turnieju będą mieli okazję w praktyczny sposób poszerzyć własny warsztat pracy, a nabyte doświadczenia wykorzystać w prowadzeniu lekcji i zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży.

Organizatorami turnieju są:

  • Portal wychowaniefizyczne.pl.
  • Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Kształcenia Praktycznego
  • Zarząd Wojewódzki Łódzkiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej
  • XII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
  • XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

Głównym sponsorem turnieju jest Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz firma Webbers.pl. Patronat medialny nad turniejem objął serwis „Strefa Siatkówki”.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Wojciech Ulatowski (0-604-657-990) w.ulatowski@wychowaniefizyczne.pl

Więcej o turnieju na: www.wychowaniefizyczne.pl/turniej.html

źródło: inf. prasowa

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska, siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved