Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Skowrońska doleci później

Katarzyna Skowrońska doleci później

Mecze naszej reprezentacji w Montreux oglądała za pośrednictwem Internetu. Żeby było ciekawiej, z chińskim komentarzem. Katarzyna Skowrońska nie ukrywa, że w grze naszej drużyny widać było brak zgrania.

Miały tylko tydzień na wspólne treningi. To za mało – ocenia Kasia. – Zresztą tylko patrzyłam na mecze, bo z tego co mówiono nic nie rozumiałam. Komentarz był chiński, bo tylko do transmisji w tym języku miałam dostęp.

Polskie siatkarki zdecydowanie więcej czasu będą miały przed tegorocznym Grand Prix. Kadra w Szczyrku zbiera się 25 czerwca.Nie wiem, czy będę tam od początku – zastanawia się siatkarka Novary. – Sezon ligowy we Włoszech jeszcze się dla mnie nie skończył, bo gramy w finale Coppa di Lega (Puchar Ligi – przyp. red.).

Kasię czekają jeszcze w Pucharze Ligi maksimum dwa spotkania ze Scavolini Pesaro. W Polsce najszybciej może się pojawić pod koniec przyszłego tygodnia.

Po ostatnim meczu muszę spotkać się jeszcze z menedżerem – informuje. – Na 99 procent zostaję w Asystelu. Ale trzeba to jeszcze przyklepać. Później w Polsce muszę odwiedzić swojego lekarza w Poznaniu. Kolano, które miałam operowane w ubiegłym roku, daje o sobie znać. To pewnie tylko przeciążenie, ale trzeba to zbadać. Myślę, że podczas najbliższej rozmowy z trenerem Marco Bonittą wszystko zostanie ustalone.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved