Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Beata Strządała w Aluprofie

Beata Strządała w Aluprofie

Beata Strządała, która w poprzednim sezonie grała we Farmutilu Piła, nie szukała zbyt długo pracy. Po rozwiązaniu umowy ze swoim poprzednim klubem podpisała roczny kontrakt z trzecim zespołem LSK BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała.

Istnieje możliwość przedłużenia tej umowy na kolejny sezon.

Strządała ma 31 lat. Mierzy 190 cm. Jest wychowanką Piasta Cieszyn. Grała między innymi także w Dick Black Andrychów, Danterze Poznań i Winiarach Kalisz.Edyta Kucharska jest kolejną zawodniczką, która przedłużyła kontrakt z BKS Aluprof. Umowa z siatkarką będzie obowiązywała przez najbliższy sezon.

Nieznany jest, przynajmniej na razie, dalszy, siatkarski los Iwony Niedźwieckiej. – Nadal możliwe jest moje pozostanie w Bielsku – podkreśla wychowanka BKS-u. – Fajnie byłoby zostać w macierzystym klubie, ale nie mam jeszcze jasnej odpowiedzi dotyczącej warunków ewentualnej umowy. Ważne jest także zdanie trenera, ale nazwisko szkoleniowca będzie znane dopiero w lipcu br. Dlatego wcale nie ukrywam, że mam oferty klubów z LSK. I bynajmniej na propozycjach, o których już powszechnie wiadomo, z Gdańska i Mielca się nie kończy. Ostatnio pojawiła się także opcja zagraniczna. Sądzę, że do końca bieżącego miesiąca wiele powinno się wyjaśnić – deklaruje I. Niedźwiecka.

źródło: lsk.net.pl, sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved