Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zgrupowanie kadry B: Tylko drobne urazy

Zgrupowanie kadry B: Tylko drobne urazy

- Zgrupowanie kadry B, które obywa się właśnie w Spale, przebiega bardzo dobrze, nie mniej jednak jest bardzo ciężko – mówi środkowy drużyny Damian Domonik. – Ćwiczymy głównie blok obronę i atak.

Treningi odbywają się dwa razy dziennie i trwają średnio po trzy godziny. Zawodnicy przygotowują się do imprezy głównej tego sezonu jaką jest Uniwersjada. Po drodze zagrają między innymi w turnieju w Żyrardowie, w którym udział potwierdziły ekipy z Tunezji oraz kadry B Słowacji i Niemiec.

W zespole kilku chłopaków cierpi na drobne urazy m.in. Marcel Gromadowski i Patryk Czarnowski. Mnie na szczęście nic nie jest (uśmiech). Od dziś jest z nami lekarz i wszystkie dolegliwości będą weryfikowane – dodaje popularny Demon.Damian Domonik jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Do klasy uczęszczał między innymi z Marcinem Możdżonkiem, Patrykiem Czarnowskim, Marcelem Gromadowskim i Sebastianem Pęcherzem. W ubiegłe wakacje jego talent został doceniony przez szkoleniowców zaplecza pierwszej reprezentacji Krzysztofa Felczaka i Dariusza Luksa, w wyniku czego Damian został zaproszony na wspólne treningi. W tym roku ponownie otrzymał powołanie do kadry B.

Od roku 2005 środkowy bloku jest zawodnikiem kędzierzyńskiego Mostostalu. – Na przyszły sezon również zostaję w tej drużynie – kończy Domonik.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved