Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Edyta Rzenno: Rozstaję się z Piłą w przyjacielskiej atmosferze

Edyta Rzenno: Rozstaję się z Piłą w przyjacielskiej atmosferze

Środkowa pilskiego bloku - Edyta Rzenno rozstaje się z pilskim klubem. Zawodniczka nie miała zbyt dużo okazji do grania w pierwszym składzie, jednak Piłę opuszcza w przyjacielskiej atmosferze.

Rozstanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze – mówi siatkarka. – Trener Matlak przeprowadził ze mną osobistą rozmowę na temat przyszłości. Wspólnie ustaliliśmy, że powinnam jak najwięcej grać w warunkach „bojowych”. Takiej szansy nie mogłabym jednak otrzymać w pierwszym zespole Farmutilu, dlatego zdecydowałam się nie przedłużać kontraktu z klubem.

Pytana o ocenę minionego sezonu, Edyta Rzenno odpowiada: – W okresie przygotowawczym miałam poważne problemy ze zdrowiem, które nie pozwoliły mi w pełni uczestniczyć w przygotowaniach do sezonu. Całe szczęście, że wszystko skończyło się dobrze i mogłam dość szybko wrócić do normalnych treningów. Pod okiem Jerzego Matlaka nauczyłam się naprawdę dużo. To faktycznie jeden z najlepszych polskich szkoleniowców. Praca z nim – to prawda – nie należała do najłatwiejszych, ale znacząco poprawiłam moje umiejętności, zdobyłam bardzo cenne doświadczenia, które mam nadzieję wykorzystać w kolejnym sezonie, w nowym zespole.Na pytanie o przyszły sezon, zawodniczka udziela dyplomatycznej odpowiedzi: – Pojawiły się pierwsze propozycje, jednak jeszcze za wcześnie, by o nich mówić.

Siatkarka w zespole Jerzego Matlaka była rezerwową środkową bloku. Wcześniej grała m.in. w BKS Stal Bielsko-Biała, z którym to zespołem zdobyła Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w sezonie 2003/2004, oraz w Legionovii. W zakończonym już sezonie 2006/2007 w ekipie Farmutilu Piła zdobyła wicemistrzostwo Polski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved