Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kto zostanie atakującym Jadaru Radom?

Kto zostanie atakującym Jadaru Radom?

Wzmocnienie radomskiego ataku przez tak znanego zawodnika jak Robert Prygiel, miało dać początek zupełnie nowej drużynie, walczącej z każdym zespołem. Tymczasem rozmowy utknęły w martwym punkcie

Po ustaleniu warunków kontraktu pozostało jedynie jego podpisanie, ale działacze radomskiego klubu zaproponowali kontrakt na jeden sezon, podczas gdy wychowanek Czarnych Radom przygotowany był na trzyletnią umowę, zgodnie z wynegocjowanymi warunkami. Ich zmiany Prygiel nie zaakceptował i wyjechał z reprezentacją do Chin, nie podejmując żadnej decyzji. Jest jednak duża szansa na wznowienie rozmów po powrocie kadrowicza do kraju.

Spośród dwóch zawodników, którzy mieliby zamiast Prygla wzmocnić radomską drużynę, większe szanse na porozumienie z działaczami ma Radosław Rybak. Jego umiejętności wysoko ocenia prezes Tadeusz Kupidura, który nigdy nie ukrywał sympatii dla grającego ostatnio w J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska siatkarza. Każde spotkanie było dla obu panów okazją do rozmowy. Zawodnikiem tym interesuje się również beniaminek I ligi Trefl Gdańsk. Drugi z kandydatów na atakującego, Amerykanin David McKenzie jest równie wysoko oceniany przez działaczy i trenera jak Rybak. Ale niewykluczone, że za grę w Radomiu zażąda wyższego kontraktu niż Polak.Zobacz również:

Karuzela transferowa PLS

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved