Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Kadra B na zgrupowaniu

Kadra B na zgrupowaniu

3 czerwca ruszyło zgrupowanie kadry B w Spale. - Pierwsze moje wrażenia są bardzo pozytywne. Wszyscy powołani dojechali, są zdrowi, pracują – dzieli się swoimi uwagami Krzysztof Felczak, szkoleniowiec zaplecza drużyny narodowej.

Nakreśliliśmy sobie pewien plan pracy, który będzie obowiązywał aż do Uniwersjady. Mamy przed sobą wiele zadań szkoleniowych i organizacyjnych, i w tym kontekście obecnie toczy się nasze życie – dodaje trener.

Wśród zawodników powołanych przez sztab szkoleniowy kadry B znaleźli się:Rozgrywający: 
Bartłomiej Neroj, Paweł Woicki, Jakub Oczko

Atakujący:
Marcel Gromadowski, Michał Kamiński

Środkowi: 
Patryk Czarnowski, Bartek Gawryszewski, Michał Kaczmarek,
Damian Domonik

Libero:
Paweł Rusek, Robert Milczarek

Przyjmujący:  
Marcin Wika, Jakub Jarosz, Bartosz Janeczek,
Wojciech Żaliński

Reprezentacja Polski, która przygotowuje się do sierpniowej Uniwersjady pozostanie w Spale przez najbliższe tygodnie. Pierwsze mecze sparingowe rozegrane zostaną w dniach 21–24 czerwca w Żyrardowie. W turnieju potwierdziły udział reprezentacja Tunezji oraz kadry B Słowacji i Niemiec (kadry A obu tych zespołów biorą udział w Lidze Europejskiej).

Miały być również sparingi z Norwegami, ale Norwegia zmieniła plany – tłumaczy Krzysztof Felczak. – Na kolejny tydzień w naszym kraju zostaje jednak Tunezja. Pod koniec ich pobytu będziemy chcieli rozegrać jeszcze dwa mecze z Tunezją. Gdzie, kiedy i o której jeszcze nie wiadomo.

Później kadra B wraca ponownie do Spały, gdzie pracować będzie przed planowanym wyjazdem do Włoch. Dopiero pod koniec lipca drużyna zagra w kraju, gdzie prawdopodobnie podejmować będzie reprezentację Norwegii.

Od środy z podopiecznymi trenera Felczaka trenuje również Zbigniew Bartman. – Perłowski i Bartman od trenera Lozano tydzień wolnego. Z tego tygodnia skorzystał Łukasz Perłowski, natomiast Zbyszek pojawił się w Spale w środę i od środy pracował z nami – wyjaśnia szkoleniowiec.

* Z Krzysztofem Felczakiem rozmawiali:
Katarzyna Biernacka i Tomasz Kowalik (reprezentacja.net)

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved